FARE İLAÇLAMA

Fare ilaçlama, profesyonel net uygun çözümler

profesyonel fare ilaçlama hizmetleri ile İstanbul genelinde tüm fare sorunlarına güvenilir ve garantili ilaçlama çözümlerini sizin ve ailenizin sağlığı için yürütüyor.

Bireysel ve kurumsal fare ilaçlama biçiminde gruplandırdığımız fare mücadele yöntemlerimiz uluslararası kalite standartlarında ve güvenli fare güvenliği ve yok etme sistemleri ile yerine getirilmektedir.

Belediye fare ilaçlama fiyatları ile sunulan tüm fare imha çözümlerimiz için 7 gün 24 saat alo imdat fare ilaçlama hattımız hizmet vermektedir.

Fare mücadele donanımlarımız en son fare yakalama ve imha teknolojisi profesyonel fare imha için laboratuarlarda geliştirilmiş ve sırf fare mücadelesi için  üretilmiş ürünlerdir.

Uluslararası halk sağlığı yönetmeliklerine uygun olarak sürdürdüğümüz fare ilaçlama servislerimizin personelleri her ay düzenli olarak sağlık bakanlığının düzenlemiş olduğu kurslara iştirak etmektedir.
İstanbul fare ilaçlama şirketi olarak başta istanbu’da 39 ilçenin semte ve mahallelerinde  ilaçlama hizmeti sunarken şu anda Marmara bölgesinin tümüne ilaçlama hizmeti sunmaktayız.
.Fare problemi ne olursa olsun çözüm profesyonel ve bir o kadarda zahmetsiz olmalıdır.
.Fare sorununun çözülmesinde farenin yoğunluğunun veya büyüklüğünün tabi ki önemi fazladır.
.Fare mücadele sistemimizde bu unsurları hedef alan çeşitlilik ve fare türlerine karşı özel geliştirilmiş fare zehirleri ile mücadelede üçüncü nesli yok eden fare ilaçları ile profesyonel fare imha çözümleri ile hizmet vermekteyiz.
.Fareler doğaları gereği ürkek ve son derece akıllı olduklarından fare mücadelesinde bu noktalar asla unutulmamıştır.
.Çok iyi saklanmış ve asla bulunamayacak diye düşündüğünüz fareyi fare imha ekibimiz bir kaç dakikada yakalayarak fare sorununuza süratli çözüm sunmaktadırlar.
.Daha çok dışarıdan yaşam ortamınıza girebilecek fare zararlısı özellikle lağım ile bağlantılı noktalardan yaşam alanınıza girer ve kısa bir süre içerisinde ortamınızda yavrularlar.
.Yani sizin bir tane olarak gördüğünüz fare iki üç gün içerisinde en az on nüfuslu bir fare çoğalmasına sebep olacaklardır.
.Tüm fare yok etme hizmetinde insan ve çevre duyarlılığından asla taviz vermeyen İYİ İlaçlama ile huzurla mutlu güvende kalın.